Star Canadians Crosby i McDavid donijeli su svoje jedinice za pobjedu

Stanley Cup Defenders iz Pittsburgha odigrao je treću pripremnu igru ​​za posljednja četiri dana. Nakon dva poraza od 1: 4, sv. Louis i 1: 4 s Detroitom došli su do smanjenja kadeta, kojeg je ukinuo češki naprijed Dominik Simon.

U srijedu protiv Buffala u izvješću nisu nestale najveće zvijezde lige, a prijatelji su odjednom okus zajednica pobjedu 5: 4. Međutim, čipovi su opet bili četiri pobjednička cilja, od kojih su dva Sabresa postigla na samom kraju. Gosti su se povukli iz ravnoteže kada su 60-ih godina.Status minuta ispraviti Jacob Josefson i Evander Kane

The Penguins of PPG Boje gužve areni od početka utakmice odskočiti u vodstvo koje mijenjaju od 1:. 0 na 2: 1 i 5: 2.

Na kraju nakon neuspjeha spomenuti zaključak samo tightest pobijediti ispod koje uglavnom la elite dvije formacije zagovara: Guentzel (2 + 1) Crosby (1 + 1) Sheary (0 + 3) – Hagelin (0 + 1) Malkin (1 + 1) Kessel (1 + 1).

šesti start u pripremi i šestom gubitka. Zadnji hokejaši ne mogu nositi Montreal na neutralnom ledu u Quebecu s Torontu koji odnijela pobjedu od 4: 2. Maple Leafs kao što su oni iz prethodnih šest počinje Naprotiv, ima četiri pobjede.

Ulazak u utakmicu, dok je Canadiens, koji nisu stavljeni na ovom trenutku nije jedan od trojca Cech Plekanec, Hemský, JERABEK, izašao super.Ciljevi Drouin i Shaw bili su 2: 0 nakon otvaranja 20 minuta. Međutim, u drugom su glasu tri igrača okrenuli razvoj i u trećoj trećini dodali su četvrti osigurač. Među strijelcima je bio i slovački branitelj Martin Marinčin. Češki reprezentativac Roman Polák, koji se nalazi u logoru na suđenju zbog neprestanih problema nakon ozljede posljednje sezone opet nije uspio. New Jersey hokejski igrači nastavljaju dobro obavljati. Srijeda je 4-1 pobjeda Washingtonskog leda Devilsova petina od sedam utakmica. Rezultat je odlučeno praktički nakon prve trećine, u kojoj su gosti dominirali 4: 0. Gotovo je sve bilo posljednji nacrt Švicarca Nico Hischiera (1 + 3).

Pavel Zacha (16:31, +/-: 0) proslavio je prvo mjesto nagrade.Zulu na glavnim gradovima najmanje 23 minute Tyler Graovac. Više nevytěžili kući, iako su odabrali zvijezde Ovechkin s Kuznetsov. Czech dječak James Crow (15:59, +/- 0, 4 hitaca) ukrcava formiranje trećeg udara krilo

Ottawa odabran bez Philip tipa pala 3: 5. led Winnipeg kojima dva cilja bljeskale njihalo Bryan Little, pa čak i tri minute (1 + 2) flasteri protivnički Dustin Byfuglien

glatka rezultat. 4: 0 Edmonton završila sukob s Caroline. Pobjeda Kanadski cijeli uspjela Kapetan Connor MCDAVID kojih je prvi otvor u trećoj igri snage přihrával Milan Lučić klubovima sa 2: 0, au posljednje dvije hitova djeluju indeksne zapečaćena