Nick Kyrgios obvinil z toho, že počas Lópezovej bitky volal “spomalený” sprievod

Andy Murray bude musieť počkať až do nedele, aby objavil svojho štartového súpera po tom, čo Nick Kyrgios a Feliciano López boli veľmi zábavné thrash metalové stretnutia zastavené za zlé svetlo, zatiaľ čo sa na jednej sústredil.

Kyrgios, 15. semeno, poháňané otváracím otvorom na zadnej časti prvého servíru, ktorý zriedka chýba. Ale keď sa López nútil vrátiť sa späť do zápasu, Kyrgios sa stále viac rozhneval so sprievodom vo svojej krabici a žiadal, aby ho v určitom bode rozveselili, alebo opustili dvor.Správy sa neskôr objavili, že bol počuť, že niektoré z nich označili za “retardované”. Jeho spolužiak austrálsky Bernard Tomic sa tento týždeň ospravedlnil, keď na tlačovej konferencii vo Wimbledone povedal, že sa cítil ako “retardér” pomaly ho nasledovať na súde a Kyrgios sa bude po zápase Bet365 promočné akcie stretávať s ďalšími otázkami o jeho správaní. Kyrgios sa však z druhej série zhromaždil z 5-3, aby nútil tieňovú prestávku len pre Lópeza , 22. sérum, aby sa zvýšila jeho intenzita, aby si ho vyhral 7-2 predtým, než bola hra vypnutá o 9.03pm. López vyhral dvojice predchádzajúcich stretnutí a 34-ročný Španiel bol okamžite predná noha, keď prelomil Kyrgia v úvodnej hre.Avšak Kyrgios okamžite vrátil láskavosť, produkoval rýchlo klesajúci lob pre víťaza a profitoval z dvojitej chyby, aby sa zlomil rovno späť. Lístky Sunday Wimbledon predávajú za 27 minút, aby zanechali nejaké frustrované Prečítajte si viac

Hra potom šiel s slúžiť, kým Kyrgios sa dlhý prestávka na to, čo sa zdalo byť zablokovaný nos na 4-3 – hoci či to bolo spôsobené vnútorným krvácaním alebo senná nádcha nebolo úplne jasné. “Viete prečo?” Povedal Kyrgios rozhodcovi. “Je to hlúpe počasie.”

Kyrgios sa ospravedlnil Lópezovi, ktorý sa zabalil do uterákov ako boxer, aby sa udržal v teple. Ale prestávka mala jasne škodlivý účinok na Španiel, ktorý bol okamžite prerušený a potom musel sledovať, kým Kyrgiosovo doručenie ho prinieslo do prvého setu za 35 minút.Facebook Twitter Pinterest Wimbledon 2016: Andy Murray a Novak Djokovic v akcii v šiesty deň Druhý set šiel s podávať až do López konečne začal dešifrovať Austrálii prelomiť a potom slúži pre set na 5-3. Ale nikto na No1 Court nemal veľa pocitov, keď sa Kyrgios zlomil, aby predĺžil druhú sadu, taká bola kvalita tenisu. Ktokoľvek sa v nedeľu objaví víťazstvom, je však nepravdepodobné, že Murray bude znepokojený. Scot je držiteľom 10-0 proti Lópezovi a porazil Kyrgia vo Unibet uvítací bonus pre nových hráčov všetkých štyroch zápasoch. Za posledných 16 rokov bude mať aspoň jeden Austrálčan, keď Tomic porazil Roberto Bautista Agut 6-2, 6- 4, 6-4. Tomic povedal: “Ukázal som, ako dobre môžem hrať na tráve.Je to úžasný hráč, chlapec 14 na svete a pre mňa ho porazil, ktorý pohodlne len ukázal, ako dobre hrám. “Je to 25 rokov od doby, keď nemecký muž zdvihol mužskú singulovú trofej Wimbledon ale Alexander Zverev naznačil, že by sa jedného dňa mohol po stopách Borisa Beckera a Michaela Sticha, keď prišiel po päťnásobnom thrille s ruským Mikhailom Youzhnym, aby sa prvýkrát dostal na prvú 32 v SW19.

19-ročný Zverev, ktorý je najvyšším teenagerom v tenisoch, nezostal po porovnaní so svojím slávnym krajanom po príchode 6-4, 3-6, 6-0, 4-6, 6- 2 – ale trval na tom, že bol ďaleko od hotového článku. “” Uvidíme, ako sa turnaj ide, “povedal a usmial sa. “Samozrejme, to je to, o čom pracujem, ale odvtedy som ďaleko od toho.”

Medzitým sa piate semeno, Kei Nishikori, rovnalo jeho najlepšiemu výkonu vo Wimbledone – a zopakoval finále US Open v roku 2014 s Marianom Cilicom – tým, že porazil Andreja Kuznetsova v priamych súbojoch 7-5, 6-3, 7-5. Šieste semeno, Milos Raonic, prešlo bez problémov a porazilo Jack Sock 7-6, 6-4, 7-6, na stretnutie s jedenástým semenom, Davidom Goffinom, ktorý porazil Denisa Istomina v štyroch súpravách. Ale bolo to prekvapenie na vonkajších súdách ako neozbrojený americký Steve Johnson porazil bývalého semifinalistu Grigor Dimitrov 6-7, 7-6, 6-4, 6-2, aby si rezervoval posledných 16 stretnutí s Rogerom Federerom.