Liga majstrov sveta šampiónov Sky Sports, ktoré si prezerajú ponory v “najhoršom roku” pre divákov

pokrytie Sky z finále Ligy majstrov medzi Barcelonou a Juventusom čerpal menej ako 500.000 divákov, pretože jeho športový šéf sa sťažoval, to bolo najhoršie sezónu niekedy pre divákov.

Jeho pokrytie finále v sobotu večer Vybral v priemere len 497 000 divákov, takmer tretinu publika, ktoré pritiahli do finále 2014.

Sky a spoluautor televízneho vysielania ITV, ktorá bet365 priťahovala v priemere 4 0,18 divákov a podielom 22 0,5%, stratili právo televízne BT od budúcej sezóny po tom, čo zaplatil oko-zalievanie £ 900m Pre exkluzivitu.

BT odhalí plány pokrytia Ligy majstrov v utorok vrátane Garyho Linekera ako moderátora a balíka za cenu asi 5 libier mesačne.

Skupina telekomunikácií ponúka futbal Premier League bezplatne zákazníkom, ktorí berú svoj širokopásmový balík.

Vedúci tímu Sky Sports Barney Francis sa pokúsil vyhnúť sa štrajku zo štartu BT a zmierniť vnímaný vplyv straty na Sky, argumentujúc, že Liga majstrov nie je cenným majetkom, aký kedysi bol. P>

“Počas posledných piatich sezón sme videli, že publikum Ligy majstrov kleslo o 38%,” povedal na blogu. “Minulú sezónu sme videli naše najnižšie priemerné publikum na zápas a v našich 40 najlepších futbalových zápasoch sa nezúčastnila ani jedna európska hra.”

Francis, že Liga majstrov predstavuje len 2, 5% , Zatiaľ čo Premier League je “sedemkrát väčšia”. Popularita Ligy majstrov vo Veľkej Británii je silne závislá od toho, aké sú bet 365 anglické tímy na turnaji,

Naposledy, keď anglický tím vystupoval vo finále, vyhral Chelsea pokutový trest proti Bayernu v roku 2012, čo videlo ITV priblíženie priemerne 8,2 milióna divákov, zatiaľ čo 1,5 milióna Vybrali sa do tímu Sky Sports 1. Pre ITV sa v Barcelone ťažšie ako očakávalo víťazstvo Juventusu v sobotu o viac ako 1: 1 ukázalo, že je viac populárne ako zápas medzi Real Madridom a rivalom mesta Atletico v roku 2014.

Pokrytie zápasov ITV od 7 .45 do 9.40pm bolo v priemere 5,3 milióna divákov, čo bolo v porovnaní so 4,9 miliónmi a 24,6% podielom minuloročného zápasu.

“Bude zaujímavé vidieť, čo BT Sport riadi budúci rok bez pozemného okienka,” uviedol zdroj ITV.

Počas sledovania Ligy majstrov sa futbal v posledných rokoch bet365 bonus zhoršil, trvá to len domácim tímom, ktorý sa dobre podarilo dramaticky zmeniť svoje hodnotenie. 6 miliónov sledovalo, ako Manchester United vyhral Chelsea vo finále finále Anglickej ligy.

read more: http://sportbet-bonus.com/australsky-krok-proti-seppovi-blatterovi-vo-fifa-je-cestny-ale-riskantny/