Bet365 stávkovanie po internete

Bet365 stávkovanie po interneteRookies Dak Prescott a Ezekiel Elliott udržiavajú víťazstvo pre Dallas Cowboys, dokonca aj s Kirkom Cousinsom nastavením záznamov pre Washington Redskins.

Prescott predstavoval dva pristátia, Elliott bežal za pár bodov a Cowboys predĺžili svoj rekordný sezónny rekord s 10. priamym víťazstvom a vo štvrtok Bet365 prehrali Redskins 31-26. Prescott pred 50 rokmi priviedol Don Meredith do štvrťročného rekordného klubu s jeho piatym RH a vedúcim NFL Cowboys (10-1) zvíťazil napriek tomu, že prešiel 449 yardov a tri pristátia od Cousins, prvý Redskins quarterback s dvoma 400-yard hry v sezóne. “Viete, že hovoríte s niekým, kto vie, ako je to ťažké získať 10 zápasov za sebou a ja, “povedal majiteľ a generálny riaditeľ Cowboys Jerry Jones. “Viem, ako to robíme, a robíme to s tvrdou prácou a Dak je skvelým príkladom.” Športový Bet365 obrázok dňa: slnečné lúče v Texase Čítajte viac

The Redskins (6- 4-1) dostali proti svojmu súperovi NFC East a obhajujúci šampióni divízie klesli za Dallasom o 3 1/2 za päť zápasov.Bolo to ich siedma strata v ôsmich pokusoch o Deň vďakyvzdania proti Cowboysom, ktorí v pravidelnej sezóne nikdy nezískali viac ako osem.

“Už sme na treťom mieste na chvíľu, takže musíme Bet365 stávkovanie po internete pochopiť kde sme to, čo sa chystá, aby sme mali možnosť prísť sem v budúcnosti, “povedal tréner Washingtonu Jay Gruden. “Posledných päť zápasov roka je rozhodujúce.” Elliott, vodca NFL, mal štvrté skóre na piatich priamych tachometoch medzi týmito dvoma tímami s 1-yardovým behom 31-19 v polovici štvrtého štvrťroka. 21-rok-starý mal 97 metrov, aby mu 1,199 pre sezónu. Po získaní 43 yardov na prvom držaní Dallas, Elliott mal len 13 yardov pred 21-yarder začať Dallas posledný TD riadiť.Bol to druhý ročný týždeň, keď v prvom polčase skončil s 97 ťažkosťami.

“V priebehu času budete pokračovať vo futbale, budete ich nosiť,” Bet365 povedal tréner Dallas Jason Garrett povedal. “On urobil niekoľko veľkých jazdy neskoro, ktoré boli kritické. Naozaj ich zlomili chrbát. “Cowboys mal osemnásobnú hru s najmenej 400 yardmi, ktoré skončili s 353. Ale Dallas odpovedal s dotykom pokaždé, keď sa Redskins dostali do skóre na priechodoch bratrancov z 5 metrov do Jordan Reed a 67 metrov na DeSean Jackson, ktorý dostal 118 yardov. Po druhom scéne Cousinsa hodil Reed, 8-yarder s 1:53 zostáva, Dustin Hopkins ‘ vyšiel z hraníc.Cowboys vyčerpali hodiny. “Spôsob, akým sa Dallas mohol vrátiť a dať body na palubu v týchto Bet365 situáciách, je súčasťou toho, prečo sú takým dobrým futbalovým tímom,” povedal Cousins, ktorý bol 41 z 53 a skončil 8 yardov plachý z jeho kariéry vysoko.

“Ako trestný čin, vždy, keď sme dostali futbal, to bolo skoro rovnaké. Presunúť futbal, postaviť body na palube, robiť dobré rozhodnutia a spravovať to dobre. ”

Cousins ​​si vzal kariéru vo Washingtone s treťou 400-yardovou hrou a stal sa prvým Redskinsovým quarterbackom s konajúcou 350-yardovou hry od Jaya Schroedera v roku 1986.Ten mal minulý týždeň 375 proti Green Bay. Reed mal 10 úlovkov za 95 yardov, Bet365 keď po väčšine z prvého polčasu zlyhal, keď zranil ľavé rameno, ktoré vyskočil na prechod cez hlavu v koncovej zóne. </Prescott bol 17 z 24 za sezónu – nízkych 195 metrov a jeden touchdown, špička na terč na Terrance Williams. On mal osem prepraví za 39 yardov, vrátane kariéry-dlhé 18-yarder.Dez Bryant viedol Dallas s 72 yardmi na päť úlovkov. Steelers 28, Colts 7 Ben Roethlisberger a Antonio Brown sa pripojili na tri pristátia a Pittsburgh Steelers ‘obranu vypnúť Indianapolis Colts v 28-7 víťazstvo vo štvrtom neskorej hre. Steelers (6-5) pomohli svojmu playoff šancu s druhou priamou výhrou a vyrazil štyri-hrou strata na Deň vďakyvzdania.

Colts quarterback Andrew Luck sedel s otrasom a jeho neprítomnosť sa Bet365 ukázala ako prvý víťazný pruh sezóny Indy v dvoch zápasoch.Zatiaľ čo jeho náhradník, Scott Tolzien, visel ťažko väčšinu večera, výkon nebol dostatočný na to, aby predĺžil víťazný pruh 10 hier Colts vo štvrtok v noci. Blair Walsh syndróm: prečo sa bojí NFL kickers.

Steelers postavil 21-7 lead tím, že zaznamenal pristátie na každom z ich prvých troch vlastností – 5-yard TD beží z Le’Veon Bell, a dotyk úlovky Brown 25 a 33 yardov.

Jediné skóre Indyho prišlo na 5-yardový TD prechod z Tolzienu do Donte Moncrief začiatkom druhého štvrťroka, hra, ktorá vznikla po prvom ukončení kariéry Pat McAfee na falošnej punt.

Colts mal dve šance na zníženie deficitu, ale Tolzien bol Bet365 zastavený dvakrát na tratiach tretej úrovne na 1-yardovej línii a Steelers prinútil neúplnosť na obidvoch štvrtých hrách. Pittsburgh to zapečatilo – čo inak? – 22-yard TD prechod z Roethlisberger na Brown s 5:30 vľavo. Roethlisberger bol 14 z 20 na 221 yardov, Brown chytil päť priechodov na 91 yardov a Bell bežal 23 krát za 120 yardov.

Tolzien dokončil 22 z 36 za 205 yardov s jedným TD a dvoma záchytmi.Detroit 16, Minnesota 13 Matt Prater kopal 40-yard pole terča ako čas vypršal po Darius Slay vrátil zachytenie 13 metrov s 30 sekundami vľavo, zdvihnutie Detroit Lions na 16-13 víťazstvo nad Minnesota Vikingov vo štvrtok otvárač a jediný držať prvé miesto v NFC Sever. Lions (7-4 ) vyhrali šesť zo siedmich, vrátane dvoch proti Minnesote tento mesiac, aj napriek tomu, že v poslednom štvrťroku každej hry v tejto sezóne skončili. Rozšírili svoj rekord v NFL o to, že ich prvých 11 zápasov rozhodlo o sedem alebo menej bodov . Vikingovia (6-5) stratili päť zo šiestich, zostupovali na Bet365 bonus na kurzové stávky prvom mieste po náraze na vrchol divízie tým, že vyhrali prvých päť zápasov.

Min Nesota mohol hrať nadčas v poslednej jazde, ale tréner Mike Zimmer dovolil Samovi Bradfordovi hádzať a Slay ho donútil, aby ho ľutoval. Standing cornerback vstúpil pred Adam Thielen, aby vybral priechod a vrátil sa aby si nastavil Prater za svoj štvrtý herný víťazný poľný gól v neskorých zápasoch v tejto sezóne. Prater si na konci tohto polčasu v Minnesote a na Lionswone v predĺžení.

Ak obidva tímy dokončia pravidelnú sezónu, ktorá sa viaže na divízii, Detroit vyhral tiebreaker.

Oba tímy mali 12-play 75-yard touchdown disk hra s Matthewom Staffordom zakrýva prvé držanie s 2-yard touchdown pass na Anquan Boldin pre Lions a Matt Asiata končiacu Bet365 druhú jazdu s 5-yard spustiť vytiahnuť Vikingov do kravy.

Minnesota ju viazala v polovici tretieho štvrťroka na 30-yardovom teréne Kai Forbatha, ktorý bol založený dlhoročnou 41-yardovou kariérou Jericha McKinnona. tch.

Forbath dal prvýkrát Vikingovcom a dal im 13-10 lead na začiatku štvrtého ihriska po 28-yardovom teréne, keď Cordarrelle Patterson získal 22 yardov na opačnej strane. >

Vďaka rozšírenému Detroitu v poslednej štvrtine každej hry v tejto sezóne. A po siedmykrát sa Lions zhromaždili na víťazstvo, aby sa posunuli o krok bližšie k získaniu titulu divízie prvýkrát od roku 1993.